Leden 2013

ach jo,hory :-( a jedna holka!

27. ledna 2013 v 18:04 | Nell
Víte co je hrozný???Poslouchat celou třídu a ostatní kámoše jak ti furt cpou: my pojedem na hory.
A já si v tu chvíly připadám jak blbá!Protože máma řekla že letos nepojedeme!Plačící
Asi 2.roky (tak dlouho jsem nebyla na horách) jsem to dokázala snést protože jsme nebyly spojený,a Ačáci vám to necpali do obličeje!Jenže tenhle rok nás spojily a Béčáci vám to furt cpou jak jedou na hory!my tedy jezdíme jen na víkend protože já jsem lína si dopsat látku,i po nemoci xD.Ale co mě to na ty víkendy stačí.A dneska jdu domů a potkám jednu holkykterou nesnášim ani nezná moje jméno a zdraví mě a myslí si že budem kámošky Překvapený.A jak chodím na Hasiče s Věrkou tak ta holka mi řekla že na ně taky bude chodit.Plačící nééééé!!!!Já zešílim,kámošku si nemůžu přivést aby tam chodila protože potřebujem kluka ale tuhle tam vezmou Překvapený!
1.Ta holka je tlustá takže už tuplem nemáme na víteztví (ale to stejně vždycky vyhraje Bulánka) a takže ani na to 3.místo s ní nemáme!
2.Ta se do našich časů nvejde,to víte jsme všichni hubený takže xD

Info o 3.sezóně

27. ledna 2013 v 16:47 | Nell
Winx klub zahajuje svůj třetí rok a naučí se unikátní proměně Enchantix tím, že se obětují pro někoho ze svého domovského světa. Mezitím Trix, které byly vypovězeny do dimenze Omega, utečou společně s Valtorem, čarodějem částečně odpovědným za zničení Bloomina rodného světa Domino. Rozhodnou se spolupracovat, vymyslí plán na ovládnutí několika zemí v říši Magix a také se chtějí pomstít těm, kdo je uvěznili - tím, že ukradnou jejich magické poklady a zdroje magie každé z říší. Je jen na Winx klubu, aby jejich plány překazily!

Info o 2.sezóně

27. ledna 2013 v 16:47 | Nell
Po letních prázdninách se Winx klub vrací do Alfey, aby nastoupily do druhého ročníku. Potkají novou vílu Laylu, která je prosí o pomoc při osvobození jejích pixích přátel, které drží Lord Darkar jako rukojmí. Lord Darkar je ve skutečnosti "Stínový fénix", který se chce zmocnit vlády nad říší magie. Aby toho dosáhl, musel nalézt pixií vesničku a ukrást čtyři části Kodexu, který otevírá portál do Říše Realix, kde se ukrývá Ultimátní moc. Trix se s lordem Darkarem setkají a budou pro něj pracovat. Mezitím se Winx klub naučí, jak aktivovat svou sílu Charmix. Do Alfeji dorazí nový "učitel" a změní Bloom na Temnou Bloom, která má sloužit lordu Darkarovi. S pomocí Temné Bloom otevře Lord Darkar portál do Říše Realix. Vše se zdá být ztraceno. V poslední chvíli se Sky vyzná ze svých skutečných pocitů k Bloom, což Temnou Bloom promění zpět do normálu. Bloom pak všechny uzdraví a porazí Lorda Darkara. Po bitvě se všichni vrací do Alfey a oslavují, Layla se připojuje do Winx klubu, zatímco Stella řeší velkou věc ohledně módy.

Info o 1.sezóně

27. ledna 2013 v 16:46 | Nell
Bloom, normální holka z planety Země, žije dokonale normální život ve městě Gardenia, dokud nepotká Stellu, princeznu z planety Solaria, která má problémy. Když jde Stelle na pomoc, Bloom objeví své kouzelné schopnosti. Stella přesvědčí Bloom, aby se přihlásila do Alfey, nejlepší vílí školy v říších. V Alfee založí Bloom klub Winx, kam patří její čtyři kamarádky a spolubydlící - Stella, Musa, Tecna a Flora. Později poznají a spřátelí se se Specialisty - Brandonem, Rivenem, Timmym a Skyem, do kterých se zamilují. Klub Winx se také setká s trojicí čarodějnic z Oblačné věže - Icy, Darcy a Story, známých také jako Trix. Trix hledají Dračí oheň a jejich bezohledné pronásledování vede k mnoha setkáním a bitvám s klubem Winx. Bloom se také dozví tajemství spojené s její rodnou planetou, rodiči a schopnostmi.

životopis Tecna

27. ledna 2013 v 16:44 | Nell
Ahoj děcka, jsem Tecna! Narodila jsem se na Zenithu 16. prosince a mé vílí znamení je mořský muž Triton!
Jsem blázen do všeho, co má něco dočinění s technologií! Ve volném čase ráda vymýšlím nové věci - software, hardware a všelijaká udělátka. Víte, na naší planetě jsou 4-G telefony, tablety a 3D televize dávno překonány! Proto je na mně, abych přátelům ukázala, co je nejnovější a nejlepší, když přijde na hi-tech věci. Je to pro mne hračka, protože jsem víla Technologie!
Jak už jste zřejmě sami poznali, jsem velmi racionální holka a vždy se snažím s tím, co mi život přichystá, vypořádat logikou. Díky tomu si někteří lidé myslí, že u mne má hlavní slovo hlava nad srdcem, ale mí nejbližší přátelé mne znají doopravdy a ví, že umím být i emocionální a štědrá!
Miluju chatování a SMSkování s mým přítelem Timmym přes naše laptopy, vílí chat a naše technomagické telefony...jo, vím že bychom se měli více vídat i osobně...ale rádi sdílíme tyhle hi-tech věci 24/7!
Více o Tecně…
Narozeniny: 16. prosince
Záliby: videohry
Nejlepší kamarádka: Musa
Miluje: delfíny
Oblíbené barvy: fialová a zelená


Zdroj: winxclub.com

Životopis Aisha

27. ledna 2013 v 16:42 | Nell
Čau, jsem Aisha! Narodila jsem se 15. června na Androsu a mé vílí znamení je chiméra.
Narodila jsem se jako princezna Androsu. Mí rodiče jsou Teredor a Niobe, královna a král mé rodné planety. Opravdu jim na mně záleží, ačkoliv se občas hádáme a ne vždy spolu vycházíme. Je to asi proto, že jim jde hodně o dekorum a já jsem spíše volnomyšlenkářka. A aby to nebylo jednoduché, ještě bývám osamělá, tvrdohlavá a rozpačitá.
Na druhou stranu jsem vždy odhodlaná a vždy v pohybu. Miluju tanec a všechny druhy sportů a soutěží. A co je nejdůležitější - když se potkám s nebezpečím, umím mu čelit beze strachu.
Abych získala sílu Enchantix, naučila jsem se důležitosti být vždy po ruce přátelům a pomoci těm, kdo mne potřebují, i když by to byli cizinci. Ale když jsem získala sílu Believix, objevila jsem svou temnou stránku a má mysl byla plná hněvu a pomsty. Naštěstí, když jsem přišla k sobě, s pomocí přátelství Winx jsem to všechno překonala.
Nejen že jsem se naučila ovládat samu sebe, ale postupně jsem se naučila také ovládat tekutiny, od nejmenší sklenky vody po nekonečný oceán. Jsem víla Vln!
Více o Aishe…
Narozeniny: 15. června
Záliby: sporty
Nejlepší kamarádka: Flora
Miluje: koně
Oblíbené barvy: tyrkysová a modrá


zdroj: winxclub.com

Životopis Musa

27. ledna 2013 v 16:40 | Nell
Ahoj! Jsem Musa a narodila jsem se 30. května. Mé vílí znamení je elf!
Pocházím z Melodie, úžasné planety, kde jádro magické energie tvoří muzika! Zdědila jsem svou lásku k hudbě po mých rodičích Ho-Boe a Wa-Nin. Má matka byla skvělá zpěvačka, a otec výborný skladatel, také hrál na bubny. Díky nim jsem poznala své určení a stala se vílou Hudby.
Nyní trávím své dny zpěvem na Winx Music Tour na zemi. Poté, co jsme se staly vílami Believix, objevily jsme své hudební talenty. Rozhodly jsme se založit rockovou skupinu a teď cestujeme po celém světě.
Má slabina? Slabé místečko v srdci pro Rivena, lehce komplikovaného chlapce, který rozbuší mé srdce!
Více o Muse…
Narozeniny: 30. května
Záliby: hraní na hudební nástroje a zpívání
Nejlepší kamarádka: Tecna
Miluje: zlatou rybku
Oblíbené barvy: červená a fialová

Zdroj: winxclub.com

Náběr Best AFFS

27. ledna 2013 v 15:23 | Nell
Ahoj,dělám náběr Best AFFS tak kdo chce být Best AFFS ať se zapíše,má současná AFFSka se mezi ně také můžou zapsat ;)

Přezdívka
blog
proč chceš být Best AFFS

Catrine DeMew

26. ledna 2013 v 8:26 | Nell
Dcera Werecata
VĚK:
415
ZABIJÁCKÝ STYL:
Jsem přesvědčená, že je to moje umění, co přitahuje monsterturisty, ale zjistila jsem, že pravá Scaris móda pomáhá zvíraznit moje děsivě úžasné umělecké umění.
DĚSNÝ NEDOSTATEK:
Jsem perfektcionistka, někdy mi dělá též problémy dokončit náčrt. I když se turistům portrét líbí, tak pořád chci běžet za nimi a požádat o více času, abych ho udělala děsivě perfektní.
OBLÍBENÁ BARVA:
Na paletě je tak moc barev a je těžké si vybrat jednu. Myslím, že dneska je to levandulová, zítra qui sait?
OBLÍBENÉ JÍDLO:
Mille-fenuille. Jsou to tři vrstvy listového těsta plněného sladkým děskrémem a s cukrem navrchu.
NEJVÍC MĚ VYTOČÍ:
Monstra, která něchtějí klidně sedět, když se je snažím nakreslit. Je to opravdu protivné.
OBLÍBENNÁ ČINNOST:
Ráda si organizuju svoje barvy, štětce, křídy, inkousty, pera, tužky a pastelky. Uklidňuje mě to.
DOMÁCÍ MAZLÍČEK:
Nemám domácího mazlíčka, ale miluju holuby ze Scaris.
BFFs:
Miluju to město je to můj starý kamarád.
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT:
Monster Anatomie. Do Scaris přichází spousta druhů monster a já potřebuju mít větší představu o tom jak je dát dohromady, abych mohla lépe kreslit. Jsem perfektcionistka, pamatuješ?
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT:
Historie umění. Žiju ve městě, kde je historie umění všude kolem mě. Opravdu se to potřebuju učit?
ZDROJ http://cleo-egyptian-world.blog.cz/

Brzo

26. ledna 2013 v 8:23 | Nell
Ahoj,brzo budu mít narozky no a nevím co si přát :-( Ale asi nový notebook nevím to jistě.
Dneska jedu s tetou na plavečák,ale asi ten notebook protože včera jsem si uvědomila Co udělám s těmi monsterkami až budu dospělá??? Takže asi né monsterky,3 mi stačí ;) No a vlastně bude mi 12 až na to že bude: Fyzika! Plačící až výjdu tuhle třídu.Na gympl se fakt nechystám já učení
nesnášim! a chci nadádle zůstat s kámoškama!
Asi si říkáte proč vám to sem píšu,ale nevím prostě mě to tak napadlo xD
Možná udělám volný design

Roxy-beee

13. ledna 2013 v 12:26 | Nell
Achjo,já jsem se dneska probudila nějak v: 11:00 no a neviděla jsem Winx Club
a roxy se měla zrovna přeměnit tak doufám že to najdu na Youtube v CZ a budu se na to moc koukat...
Ale stejně beeee Plačící beeePlačící beeePlačící :)
Ale tady je Roxy přeměněná


I love song!!!

13. ledna 2013 v 12:23 | Nell
Já tenhle song miluju!!!!


Winx-vysílání

13. ledna 2013 v 0:51 | Nell
No večer už Animáčka nedávají tudíž už nedávají nebo spíše je nebudou večer opakovat.
Taková škoda a zrovna pro mě...ach jo aspon že jen o víkendu je budou dávat,takže chceš vidět Winx club?
Tak ale musíš Barandov v sobotu a neděli zapnout ráno od: 8:30 (nějak tak) takže nějak tak začíná WInx Club.
Upíří deníky xD

Komixs-Deniček

13. ledna 2013 v 0:13 | Nell |  Komiksy
Aaaa po dlouhé době zase nějaký ten komixs...

je takový krátkyý....

Kámošky

12. ledna 2013 v 13:32 | Nell
Dneska v: 15:00 jedu s Věrkou ke kámošce protože slaví narozky které měla...
No ale tento článek se netýká narozenin...
Víte já bych chtěla znát někoho z blogu na živo...Třeba Špičákovou Katku,Emm apod...
Protože mohli by jsme něco udělat i s našimi monsterkami...atd...
No Špičáková Katka bydlí někde v Praze já vím kde ale nebudu to zveřejňovat....
No kdo by měl zájem tak ať napíše na: Clawdeen15@seznam.cz

Objednávka designů

12. ledna 2013 v 13:24 | Nell
Ahoj,chtěla bych vám udělat na mém blogu objednávku designů...
Pravidla:
1)Nepopohánět mě...jinak ti nic neudělám!!!!
2)Design nebude hned....podle času...
3)Design nevydávej za svůj!!!
4)Z designu či grafiki nemaž zdroj!!!

JINAK BEZ MILOSTI NAHLAŠUJI!!!!!!


Objednávka:
Přezdívka:
Blog:
S Kým/čím:
Jaké barvy:
Chceš pruhy:
Na jaké straně chceš menu:
Nějaké bonusy (ikona,avatar,oddělovač,popisky)
Chceš nastavit:
Jestli chceš nastavit musíš mi na email: Clawdeen15@seznam.cz poslat: Přezdívku,přihlašovací údaje

Ukázka:

Winx Club

12. ledna 2013 v 13:08 | Nell
Protože jsem i milovnicí Winx Clubu mé oblíbené Musy tak asi zase začnu o něm psát...
Tento blog byl založen na Winx Clubu pak byl zase na Monster High a teď se to pokusím dát dohromady...
Takže budu psát o Winc clubu i o Monster High pp

První obrázek Monster high na tomto blogu
První obrázek kterému je jeden rok tak ten tu taky byl první z Winx Clubu

Narozeniny

12. ledna 2013 v 13:08 | Nell
Můj blog měl: 2.Ledna narozeniny můj blog již existuje jeden rok!!!
Jsem ráda že jsem ten rok pro vás objetovala...s Blogem jsem byla nováček měla jsem spousta otázek
atd...A já vám sem dám obrázek který tu je už 1 rok!!!!

tento obrázek je tu už 1.rok!!!!

Náběr AFFS

12. ledna 2013 v 12:54 | Nell
Protože už asi nemám tolik AFFS a chtěla bych nové tak tady máte náběr nových AFFSek

Jméno:
Blog/web:
Proč chceš být AFFS
Jak často sem budeš chodit:
Budeš zanechávat komentáře:

Jestli jsi mé AFFSko musíš sem aspon jednou týdně zajít a zanechat koment a já to stejný ;)
jestli vás beru napíšu vám na blog

Sorry

12. ledna 2013 v 12:28 | Nell
Ahoj,tak po dlouhé době jsem zpět....No komenty žádný xD
Opožděně ale: Šťastný nový rok....
A co vánoce jaké byly???Já dostala svou visněnou Musu s křídlami...
Ale monsterky????NWM fotky mích mh někdy jindy.
Od: LagoonaBlue

Od: GigiFlorinky